Přívěsy

Koupit přívěs 

Hledáte uživatelsky přívětivý a bezpečný přepravník strojů? Eduard nabízí širokou škálu přívěsů v různých provedeních. Máme tedy vhodné řešení i pro váš problém. Zde si přečtěte všechny informace o různých typech přívěsů a vyberte si. 

Plošinové přívěsy

Plošinový přívěs je přívěs s koly pod ložnou plochou, nikoli vedle ní jako u skříňového automobilu. Díky tomu je plošinový přívěs velmi univerzální a snadno ovladatelný. Plošinový přívěs je navíc vyšší než skříňový automobil a lze jej použít k více účelům. Plošinové přívěsy v naší nabídce zahrnují od nebrzděných jednonápravových modelů až po brzděné třínápravové. S tímto typem přívěsu můžete dělat cokoli. 

Víceúčelové přepravníky 

Víceúčelové přepravníky lze použít jako běžný přívěs, ale hodí se i jako přepravníky pro vozidla, jako jsou automobily nebo stroje. Díky nájezdovým rampám lze na vozík snadno umístit různá vozidla a stroje. Naše víceúčelové přepravníky jsou vybaveny úložnými zásuvkami pod ložnou plochou, takže nájezdové rampy jsou vždy po ruce. Víceúčelové přepravníky z naší nabídky jsou k dispozici v různých velikostech s délkou až 6 metrů a celkovou nosností od 750 kg do 3 500 kg. 

Sklápěcí přívěsy 

Sklápěče jsou přívěsy se sklopnou ložnou plochou – ideální pro přepravu sypkých nákladů, jako je písek nebo štěrk. Sklápěcí přívěsy Eduard jsou k dispozici s ručním nebo elektricky ovládaným hydraulickým čerpadlem. Kromě toho máte možnost zvolit podlahu, která se může naklápět dozadu, nebo dokonce na tři strany. Rychle si sestavte svůj sklápěč. 

Přepravníky automobilů 

Přívěsy Eduard jsou velmi vhodné jako přepravníky automobilů. Protože jsou kola přívěsu pod ložnou plochou, můžete k přepravě automobilu využít celou šířku ložné plochy. Tyto přívěsy jsou také vybaveny nájezdovými rampami, které lze uložit pod ložnou plochu. Přepravníky automobilů z naší nabídky jsou k dispozici v délkách až 6 metrů a s celkovou nosností od 1 000 kg do 3 500 kg. 

Přepravníky strojů 

Přepravníky strojůs jsou přívěsy s dalšími možnostmi nakládání strojů a jiných vozidel pomocí nájezdové rampy a sklápěcího systému. Rampa pokrývá celou šířku přívěsu, takže nakládání a vykládání strojů a vozidel je velmi snadné. Tyto přívěsy lze také plně přizpůsobit vašim přáním. 

Přepravník motocyklů 

Přívěsy v našem sortimentu lze také upravit na přepravníky motocyklů. Montáží bezpečné podpěry pro motocykly se přívěs rychle změní na přepravník motocyklů. Přívěs je vybaven nájezdovými rampami a lze jej také snadno přeměnit na běžný plošinový přívěs odstraněním podpěry pro motocykly. Super multifunkční! 

Kupte si svůj přívěs Eduard 

Všechny přívěsy Eduard si můžete přizpůsobit podle svých představ. Snadno si tak můžete objednat přívěs vhodný pro jakoukoli přepravu. S naším si můžete snadno sestavit svůj ideální přívěs. Přívěsy nabízejí velké pohodlí a jsou k dispozici za výhodnou cenu. 

Chcete se dozvědět více o přívěsech Eduard? Navštivte renomovaného prodejce ve vašem okolí a získejte všechny potřebné informace. Máte nějaké dotazy? Rádi vám pomůžeme najít to nejlepší řešení. 

 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce