Víceúčelový přepravník dvounápravový, nebrzděný

Víceúčelový přepravník | do 750 kg | nebrzděný | hliníkové desky, výška 30 cm 

Hledáte vhodné řešení pro přepravu lehkého nákladu? Například na přepravu motocyklů, jízdních kol, vybavení domácnosti nebo zeleně. Pro tento typ přepravy se ideálně hodí dvounápravový nebrzděný víceúčelový přepravník. Dvojitá náprava zajišťuje příjemné držení na silnici a zvýšenou stabilitu přívěsu. 

Praktické funkce 

Víceúčelový dvounápravový nebrzděný přepravník je oblíbenou volbou pro každodenní práce. Tento přívěs nabízí řešení například při stěhování nebo nákupu pohovky. Kromě toho můžete tento model snadno doplnit o podpěru pro motocykly, takže s tímto přívěsem můžete přepravovat i motocykl. 

Všechny víceúčelové přepravníky Eduard jsou plošinové přívěsy. To znamená, že kola přívěsu jsou pod ložnou plochou. Tím se zvyšuje nosnost a přívěs je snadno ovladatelný. Kromě toho můžete využít celou šířku ložné plochy. Pod ložnou plochou jsou úložné prostory pro rampy. Budete je tak mít vždy po ruce, když je budete potřebovat. 

Víceúčelový přepravník přesně podle vašich potřeb 

Hledáte tento víceúčelový přívěs nebo hodláte přepravovat těžší náklad? Nezáleží na tom, k jakému účelu chcete víceúčelový přepravník Eduard použít, můžete si ho sestavit přesně podle svých představ. Vyberte si mezi dvounápravovým a jednonápravovým modelem a rozhodněte se, zda má být váš víceúčelový přepravník brzděný nebo nebrzděný. Potřebné příslušenství si můžete doplnit sami. Tímto způsobem můžete sestavit víceúčelový přepravník, který bude zcela splňovat vaše očekávání. 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

750 kg
750 kg
256x150 - 310x160 cm
256x150 - 310x160 cm
30+ Modellen
30+ Modellen
Personaliseer
Personalizovat

Příslušenství pro nebrzděné dvounápravové víceúčelové přepravníky