Víceúčelový přepravník dvounápravový, brzděný

Víceúčelový přepravník| do 2 700 kg | brzděný | hliníkové desky, výška 30 cm 

S dvounápravovým brzděným víceúčelovým přepravníkem můžete realizovat téměř jakoukoli práci. Brzděný model umožňuje přepravu nákladu o hmotnosti až 2 700 kg. Díky umístnění nájezdových ramp pod ložnou plochu je nakládání a vykládání velmi snadné. Na vůz lze snadno najet s plnými ručními vozíky, a dokonce i s vozidly nebo stroji, takže přívěs naložíte během chvilky. 

Víceúčelové přepravníky Eduard jsou standardně vybaveny úchyty na připevnění a lanovými háky, které zajišťují a chrání náklad během cesty. Kromě toho se můžete spolehnout na silný pozinkovaný podvozek a sklopné nástavné desky. Váš víceúčelový přepravník je zkrátka vybaven všemi vymoženostmi. 

Bezpečně na silnici 

Všechny naše víceúčelové přepravníky splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost. Budete tak vždy v bezpečí a nebudete ohrožovat sebe ani ostatní účastníky silničního provozu. Jízda s přívěsem někdy vyžaduje trochu více úsilí, ale s jedním z našich víceúčelových přepravníků máte vždy kontrolu nad přívěsem a můžete se spolehnout na optimální mobilitu. 

Překližková podlahová deska je navíc opatřena protiskluzovou vrstvou, takže při nakládání a vykládání nehrozí nebezpečí uklouznutí a náklad během jízdy snadno neuklouzne. 

Vytvořte si vlastní víceúčelový přepravník 

Vyberte si nejlepší základnu pro svůj víceúčelový přepravník  a přidejte veškeré potřebné příslušenství pomocí našeho konfigurátoru. Vezměte si například odnímatelný kryt, přední nosič, přední kolo nebo ruční naviják – přizpůsobte si přívěs snadno a rychle podle svých představ. Vždy na první pohled uvidíte cenu sestaveného víceúčelového přepravníku, takže budete přesně vědět, na čem jste. 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

750-3500 kg
750-3500 kg
256x150 - 606x220 cm
256x150 - 606x220 cm
1100+ Modellen
1100+ Modellen
Personaliseer
Personalizovat

Příslušenství pro brzděné dvounápravové přívěsy