Přepravník motocyklů

Samozřejmě chcete svůj motocykl přepravovat co nejbezpečněji a nejspolehlivěji. Pak je nejlepší volbou přívěs vybavený podpěrou pro motocykly. Tímto způsobem optimálně využijete svůj plošinový přívěs. Podpěru pro motocykly lze snadno demontovat, takže přepravník motocyklů může sloužit i jako přívěs pro jiné účely. 

Výběr rozměrů a hmotností

Přepravník motocyklů

Rozměry\Hmotnost 750 1000 1350 1500 2000 2500 2700 3000 3500
256x150 1/2 1 1 1 2 2 2    
310x160 1/2 1 1 1 2 2 2 2  
506x200         2 2 2 2 2/3

1 - Jednoduchá náprava, 2 - Dvojitá náprava 1/2 K dispozici v provedení s jednou nápravou nebo s dvojitou nápravou

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

dealer
Síť prodejců
Prodejce Eduard vždy poblíž
Trailers
2300+ Přepravník motocyklů
Vhodný přívěs pro každou práci
tailor made
Ruční výroba
Profesionální vlastní výroba
configurate
Konfigurace
Vždy tak, jak chcete, s naším konfigurátorem

Z víceúčelového přepravníku na přepravník motocyklů 

Přívěs, který slouží také jako přepravník motocyklů, se nazývá víceúčelový přepravník. S víceúčelovým přepravníkem máte možnost sestavit si plošinový přívěs, který je vhodný pro všechny účely. V závislosti na velikosti, hmotnosti a počtu motocyklů můžete zvolit správnou velikost přepravníku motocyklů. 

Pokud chcete přepravovat jeden motocykl pomocí svého přepravníku motocyklů, je dobrou volbou nebrzděný přívěs o rozměrech 260 × 156 cm. Pro přepravu dvou motocyklů je nejvhodnější brzděný přívěs o rozměrech 310 × 160 cm a pro přepravu až šesti motocyklů je třeba přepravník motocyklů o rozměrech 506 × 200 cm. 

Přívěsy Eduard jsou také vybaveny nájezdovou rampou, která je připevněna pod ložnou plochou. Takto ji můžete snadno vysunout, abyste mohli motocykl přemístit na přepravník motocyklů a před zahájením jízdy ji opět zasunout. 

Alles op een rij motortransporter

Všechny výhody na první pohled 

  • 1 | Pozinkovaný podvozek s možností připevnění 
  • 2 | Snadná údržba – jednodílná podlahová deska
  • 3 | Robustní – brzdový systém a nápravy značky A
  • 4 | Pohodlí – odklápěcí a odnímatelné hliníkové desky
  • 5 | Víceúčelové - s nájezdovými rampami v podvozku 
  • 6 | Dobrá viditelnost – reflexní páska se značkou ECE104

Co je to přepravník motocyklů? 

Přepravník motocyklů je plošinový přívěs, na kterém je namontována podpěra pro motocykly. Při přepravě musí být motocykl během jízdy bezpečně připevněn. Připevněním podpěry pro motocykly k přívěsu můžete motocykl bezpečně a stabilně přepravovat. Tímto způsobem zaručíte bezpečnost svou i ostatních účastníků silničního provozu. Spolehlivý přepravník motocyklů je proto velmi důležitý. 

Jak se z vašeho víceúčelového přepravníku stane přepravník motocyklů? 

Všechny víceúčelové přepravníky EDUARD jsou standardně vybaveny lanovými háky na podvozku a úchyty pro připevnění na vnitřní straně přívěsu. Ty často stačí pro jeden motocykl. V případě více motocyklů umístěte na překližkovou protiskluzovou podlahovou desku další úchyty. 

Existuje mnoho distributorů podpěr pro motocykly. Vyberte si podpěru, která je pro váš motocykl nejvhodnější. Více informací o instalaci získáte u prodejce Eduard. 

Příslušenství pro přepravníky motocyklů 

Chcete svůj motocykl chránit krytem? Žádný problém. Všechny typy přívěsů Eduard si můžete dále přizpůsobit svým požadavkům díky naší široké nabídce příslušenství. 

Všechny možnosti víceúčelového přepravníku 

Kromě převozu motocyklů lze naše víceúčelové přepravníky použít i k jiným účelům. Plošinový přívěs lze přestavět na přepravník strojů, automobilů a další. Pomocí praktických nájezdových ramp můžete na plošinový přívěs snadno najet s malými vozidly, jako jsou motocykly, čtyřkolky nebo skútry. Kromě toho Eduard nabízí různé příslušenství, díky němuž můžete z přívěsu udělat přepravník motocyklů nebo jiný druh přepravníku. 

Chtěli byste svůj přepravník motocyklů doplnit odnímatelným krytem, která by váš motocykl co nejlépe ochránil? Kryt si můžete zakoupit také u společnosti Eduard. Veškeré příslušenství pro přizpůsobení vašeho plošinového přívěsu najdete na našich webových stránkách. 

Konfigurace vlastního přepravníku motocyklů 

U společnosti Eduard máte možnost navrhnout si přepravník motocyklů podle vlastních představ. Přepravníky motocyklů jsou k dispozici v různých velikostech a mohou být vybaveny různým příslušenstvím, včetně předního držáku, tlumičů nebo odnímatelného krytu. Pro větší pohodlí si můžete místo ocelové rampy vybrat také hliníkovou rampu o rozměrech 310 × 160 cm. 

Kupte si přepravník motocyklů Eduard

Pomocí konfigurátoru si můžete snadno přizpůsobit svůj přepravník motocyklů. Vyberte si požadovanou velikost, nosnost, další příslušenství a mnohem více. Můžete si tak být jisti bezpečným a uživatelsky přívětivým přepravníkem motocyklů. 

Chcete se dozvědět více o přepravnících motocyklů Eduard? Rádi s vámi promyslíme, jaké řešení je pro vás nejlepší. Pro osobní radu se obraťte na některého z našich renomovaných prodejců ve vašem okolí. Objednejte si nyní vysoce kvalitní přepravník motocyklů za výhodnou cenu.