Stavebnictví

Ať už profesionálně bouráte nebo stavíte, stavíte lešení, pokrýváte střechu nebo pracujete na silnici, vše začíná správným vybavením na správném místě. A toto vybavení přepravujete pomocí vhodného přívěsu.

Prozkoumejte stránku
trailer

Údržba zeleně

V málokterém odvětví se používá tolik různých přívěsů jako při údržbě zeleně. Pro každý stroj se často pořizuje jedinečný přívěs v závislosti na jeho hmotnosti, velikosti a úhlu nájezdu. Poskytovatelé služeb péče o stromy využívají více sklápěče. Pro přepravu rostlin a stromů se často používá delší dvounápravový nebo třínápravový přívěs. Vyberte si a sestavte přívěs podle vlastních představ.

Prozkoumejte stránku
snoeien

Univerzální

Jste malý podnikatel. Kladete na sebe vysoké nároky a totéž očekáváte od svého přívěsu. Vyberte si model a typ, který vyhovuje vaší práci. Velké nebo malé, lehké nebo těžké. Vaše přání rozhodují. Potřebujete přepravit zvukovou aparaturu nebo stěny a podlahové dlaždice pro stavbu stánku. Pak potřebujete přívěs, který lze správně naložit, je stabilní a má dostatek upevňovacích bodů. Představte si ale také povolání pilota balónů. Ten má také mnoho různých věcí a materiálů k přepravě.  

Prozkoumejte stránku
trailer

Přeprava automobilů

Jste profesionální majitel autoservisu, který potřebuje přívěs k přepravě automobilů. Například pro zajištění dodávek, oprav a řešení závad. Nezapomínejte však ani na milovníky krásných, speciálních automobilů s opravdovými oldtimery nebo superauty. Ti, kteří jedou na dovolenou s obytným vozem, mohou potřebovat ještě jeden samostatný dopravní prostředek. Na nákupy, cesty na bazén nebo na projížďku po okolí. Řešením pak může být malý přívěs pro přepravu malého automobilu. Pak má Eduard pro vás ten správný přívěs.  

Prozkoumejte stránku
trailer

Motocyklový sport

Rychlost, volnost, vítr ve vlasech. Eduard má přívěs pro každého milovníka motocyklů a automobilových sportů. Pro vášnivé jezdce rallye a autokrosu, které můžete o víkendech potkat na písku nebo asfaltu závodních tratí nebo na úzkých venkovských silnicích a v členitých průmyslových areálech. Máme také ten správný přívěs pro hrdého majitele oldtimeru, který je opatrný na svůj drahocenný majetek a chce ho bezpečně přepravovat. 

Prozkoumejte stránku
trailer motor

Soukromník

Jste realizátor, tvůrce. Vždy máte nějaký projekt. Pečujete o zahradu, pomáháte přátelům při stěhování. Nebo se snad ještě jednou vydáte do krásného kempu na jihu Francie? A díky našemu praktickému 3D konfigurátoru si můžete vybraný přívěs ještě více přizpůsobit. 

Prozkoumejte stránku
IMG_6513_verhuishuif-achterkant JPEG

Přívěs Eduard pro každé odvětví

Přívěsy Eduard nabízejí řešení pro mnoho různých odvětví. Zjistěte, co pro vás může znamenat přívěs Eduard. Prostřednictvím snadno použitelného konfigurátoru se všemi modely a příslušenstvím ve 3D si můžete vybrat přívěs, který vám bude nejlépe vyhovovat pro vaši práci a/nebo činnost. Zamyslete se nad správnou hmotností, nájezdovým systémem, ložnou plochou a typem přívěsu. Můžete uvažovat o plošinových přívěsech, víceúčelových přepravnících, sklápěčích a přepravnících motocyklů.  

Nakonec jste to vy, kdo s ním musí pracovat, proto je vhodné, aby přívěs splňoval všechny vaše požadavky. Nechte si poradit prodejcem a udělejte správné rozhodnutí pro svou situaci. Volba určitého přívěsu je tedy rychle hotová.