Kontaktujte nás

Obecné otázky

Máte dotaz a nemůžete najít odpověď na naší stránce s nejčastějšími dotazy? Veškeré dotazy týkající se podpory a oprav zasílejte na e-mailovou adresu support@eduard.nl.

Technické dotazy a rady

Proč volíte zadní nebo třístranný sklápěč? Chcete přívěs dlouhý 6 m, nebo vám stačí již 5 m? Jaký typ válce má tento přívěs? Nechte si poradit od autorizovaného prodejce Eduard ve vašem okolí. Naši prodejci vám také zodpoví všechny technické dotazy.

Informace pro soukromé osoby

Můžu si objednat přímo u Eduards Trailer Factory?

Informace, nákup a servis zajišťují autorizované prodejny Eduard. Nejbližšího prodejce Eduard najdete na adrese https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.

Kde mohu navštívit prodejce Eduard?

Naši prodejci Eduard vás rádi přivítají ve svých prostorách. Určitě navštivte některého z našich autorizovaných prodejců Eduard! Najdete je na adrese https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.

Můžu po zakoupení kontaktovat jakéhokoli prodejce Eduard?

Vždy se můžete obrátit na svého prodejce Eduard, ale také na všechny naše autorizované prodejce Eduard v Evropě a Švýcarsku. Najděte nejbližšího prodejce Eduard prostřednictvím https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.