Prodáváme přívěsy po celé Evropě, ale to už asi víte. V posledních letech jsme obdrželi několik dotazů od našich prodejců a spokojených zákazníků. Všechny tyto otázky jsme pro vás shromáždili a sepsali níže. 

Je možné, že si nyní chcete koupit přívěs Eduard nebo si ho sestavit pomocí našeho praktického konfigurátoru, ale stále máte nějaké dotazy. Odpovědi pak najdete na této stránce. 

Vlastníte již přívěs Eduard a chcete se dozvědět více o svém plošinovém přívěsu, sklápěči nebo přepravníku automobilů? Na tyto dotazy najdete odpovědi níže. Není zde váš dotaz? Pak jsou naši odborníci připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy. 

Nejčastější dotazy

Můžu si objednat přímo u Eduards Trailer Factory?

Informace, nákup a servis zajišťují autorizované prodejny Eduard. Nejbližšího prodejce Eduard najdete na adrese https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.

Kde mohu navštívit prodejce Eduard?

Naši prodejci Eduard vás rádi přivítají ve svých prostorách. Určitě navštivte některého z našich autorizovaných prodejců Eduard! Najdete je na adrese https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.

Můžu po zakoupení kontaktovat jakéhokoli prodejce Eduard?

Vždy se můžete obrátit na svého prodejce Eduard, ale také na všechny naše autorizované prodejce Eduard v Evropě a Švýcarsku. Najděte nejbližšího prodejce Eduard prostřednictvím https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/prodejci.

buitenkant Eduards Trailer Factory

Výrobky

Plošinové přívěsy, sklápěče, přepravníky automobilů, to vše máme. Z více než 10 000 různých modelů si jistě vyberete ten, který vám bude vyhovovat. Potřebujete s výběrem pomoci? Navštivte autorizovaného prodejce Eduard!

Kdy mohu očekávat svůj přívěs Eduard?

Předpokládanou dobu dodání vám sdělí váš prodejce Eduard. Jakmile bude váš přívěs doručen, náš prodejce Eduard provede další kontrolu při přejímce. Co to znamená? To najdete zde.

Jak si mohu nakonfigurovat přívěs?

Přejděte do našeho konfigurátoru na adrese https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/konfigur%C3%A1tor. Zde si můžete vybrat mezi plošinovou verzí a sklápěčem. Požadovanou velikost můžete vybrat z uvedených rozměrů. Projděte všechny kroky a vytvořte si požadovaný přívěs. Ihned také uvidíte sestavený přívěs a jeho cenu. Můžete si tak dokonale sestavit přívěs, který chcete. 

 

Kvalita

Společnost Eduard se zaměřuje na garanci nejlepšího poměru ceny a kvality. Opravdu nabízíme jeden z nejpevnějších přívěsů za nejlepší cenu. Kvalita je proto pro společnost Eduard nejdůležitější. 

 

Mám problém s dodaným přívěsem, co teď?

Navštivte prosím svého prodejce Eduard nebo autorizovaného prodejce Eduard ve vašem okolí. Projdou s vámi připomínky a v případě potřeby je nahlásí Eduards Trailer Factory. Naši autorizovaní prodejci Eduard již mohou zajišťovat potřebný pozáruční servis. 

Jak dlouhá záruka je pro můj přívěs?

Zaregistrujte svůj přívěs na https://www.xn--upoutvka-eduard-rjb.com/registrace-p%C5%99%C3%ADv%C4%9Bsu/ a získáte na něj dvouletou záruku výrobce od data výroby. Na akumulátory poskytujeme 6měsíční záruku. 

Dokumenty

K legální jízdě s přívěsem na silnici potřebujete řadu dokladů. Které dokumenty to však jsou? Odpovídáme zde na některé aktuální otázky. Potřebujete další informace? Požádejte o radu některého z našich prodejců Eduard.

Můžu zaregistrovat přívěs pro rychlost 100 km/h?

Prodejce Eduard vám to může vyřešit pomocí dokladu o rychlosti 100 km/h. Vždy uveďte číslo VIN. 

Co je COC?

COC je zkratka pro prohlášení o shodě. Toto je průkaz vašeho přívěsu. V případě jeho ztráty nebo krádeže byste to měli nahlásit policii. S prohlášením, které tam získáte, můžete zajít ke svému prodejci Eduard a požádat o nové prohlášení o shodě.

Můžu zaregistrovat svůj přívěs pro nižší hmotnost?

Žádost můžete podat při objednávce nebo po dodání, pokud přívěs není registrován. Pro Francii platí jiná pravidla. Informujte se u svého prodejce Eduard. 

Koupil jsem si přívěs v zahraničí. Jak mám vyřídit nezbytné dokumenty?

Pro váš přívěs musíte vyřídit dovozní dokumenty. Ty můžete vyřídit prostřednictvím celního úřadu v zemi, do níž se výrobek dováží, a to na základě následujících dokumentů. 

  • Nákupní faktura 

  • COC (prohlášení o shodě) 

Jak vidíte, naši prodejci Eduard zůstávají naším prvním kontaktním místem. Mohou vám pomoci s informacemi, údržbou, vyřizováním dokumentů a se vším, co potřebujete. Všechny naše prodejce najdete prostřednictvím vyhledávače prodejců. 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce