Sklápěcí přívěsy

Sklápěč je nejlepším řešením pro vykládání volně loženého nákladu. Tento sklápěcí plošinový přívěs je mimořádně praktický a lze jej přizpůsobit vašim požadavkům. Doplňte si příslušenství podle potřeby a zvolte správnou velikost a požadovanou nosnost.

V nabídce společnosti Eduard najdete sklápěče v různých provedeních – od nebrzděných nebo brzděných sklápěčů se sklápěním dozadu jako jednonápravové nebo dvounápravové modely až po třístranné dvounápravové brzděné sklápěče. Rychle si sestavte sklápěč pro jakoukoli práci. 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

dealer
Síť prodejců
Prodejce Eduard vždy poblíž
Trailers
1400+ Sklápěcí přívěsy
Sklápěcí přívěs vhodný pro každou práci
tailor made
Ruční výroba
Profesionální vlastní výroba
configurate
Konfigurace
Vždy tak, jak chcete, s naším konfigurátorem

Příslušenství pro sklápěcí přívěsy 

Jsou pro vás užitečné síťové nástavby, přední držák nebo nástavné desky? Žádný problém. Všechny přívěsy Eduard si můžete dále přizpůsobit svým požadavkům díky naší široké nabídce příslušenství. Kromě toho máme v nabídce několik dalších typů přívěsů, od víceúčelových přepravníků až po plošinové přívěsy

Příslušenství

pro sklápěcí přívěsy 

Síťové nástavby
Loofrekken
Přední držák
voorrek
Nakládací rampy
oprijplaten trailers
Tlumiče
Schokdempers
Opěrné kolečko
Neuswiel
Nástavné desky
Opzetborden
Opěrné nohy
Uitzetsteunen
Odnímatelný kryt
Huif kipper

Proč sklápěcí přívěs Eduard? 

Bez ohledu na to, jak si sestavíte svůj sklápěč Eduard, všechny modely mají několik společných důležitých charakteristik. Podvozek je kompletně pozinkovaný a desky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku. Zajistěte svůj náklad na mnoha úchytných bodech. Vyberte si vysoce kvalitní a silný přívěs, který splňuje přísné požadavky profesionálního uživatele. Vynikající hydraulika, silné trubkové profily a ocelové ložné plochy. U sklápěčů do 750 kg je možná ocelová podlahová deska. 

Co je to sklápěč? 

Sklápěč je přívěs se sklápěcí ložnou plochou. Můžete si vybrat sklápěč, který lze sklápět pouze dozadu, oboustranný nebo dokonce třístranný. Proto nabízíme řešení pro každou zakázku. Sklápěče jsou velmi vhodné pro přepravu sypkých nákladů, jako je písek nebo štěrk. 

Sklápěče Eduard jsou vybaveny ruční pumpou nebo elektricky ovládaným hydraulickým čerpadlem. To nabízí optimální snadnost použití. 

Na přání můžete sklápěč vybavit ocelovou podlahovou deskou pro snadnější údržbu. Díky tomu můžete podlahu po přepravě volně loženého nákladu snadno vyčistit. U sklápěčů od 750 kg je ocelová podlaha standardní volbou pro větší bezpečnost a užitečné zatížení. 

ROZMĚRY + HMOTNOST

Dozadu
Třístranný
Rozměry 750 1350 1500 1800 2000 2500 2700 3000 3500 kg
231x145                
251x145            
256x150      
311x160          
311x180          
Rozměry 2000 2500 2700 3000 3500 kg
311x160    
330x180  

Konfigurovatelné sklápěče na prodej  

S naším konfigurátorem si můžete snadno sestavit svůj sklápěč. Zde můžete zadat požadované rozměry, ideální nosnost a možnosti sklápění. Můžete také přidat veškeré potřebné příslušenství. Tímto způsobem si můžete sestavit ideální plošinový přívěs za skvělou cenu. 

Sklápěč je vhodný pro nejrůznější účely. Na sklápěč můžete například přidat síťové nástavby, které vám usnadní přepravu listí a zahradního odpadu. Extra vysoké nástavné desky jsou dobrou volbou, pokud často přepravujete sypké náklady. Kromě toho máte možnost přidat ke sklápěči nájezdové rampy. Tímto způsobem můžete přívěs použít také jako přepravník strojů. 

Objednejte si sklápěč Eduard 

Se sklápěčem Eduard máte jistotu snadného použití, kvality a bezpečnosti. Chcete poradit, který sklápěč je pro vaši práci nejvhodnější? Naši prodejci to s vámi rádi promyslí. Na základě vašich požadavků a přání sestaví sklápěč, který splní vaše očekávání. Včetně příslušenství, které přepravu ještě více usnadňuje. 

Mnoho informací najdete na našich webových stránkách, ale poradit se o našich sklápěčích můžete také u některého z našich renomovaných prodejců ve vašem okolí. Poskytnou vám kompetentní rady a řeknou vám vše, co potřebujete vědět o našich plošinových přívěsech, abyste se mohli správně rozhodnout. Můžete tak rychle najít spolehlivý sklápěč pro vaši práci. 

Výhody Eduard

Chassis trailer

Pozinkované

Plně svařovaný a ocelový žárově pozinkovaný podvozek, který zvládne jakoukoli práci.

Controls

Comfort

Můžete si vybrat z manuálního, elektrického nebo bezdrátového ovládání.

Loofrekken 3OB

Snadná údržba

Od 1350 kg, standardně vybavený ocelovou podlahovou deskou.

Versteviging

Extrémně silný

Dodatečné zesílení spodního rámu pro optimální sklápění nákladu.

Assen_Alko

Robustní

Používejte pouze brzdové systémy a nápravy značky A. (KNOTT & AL-KO)

tape trailers

Bezpečnost

Reflexní páska s vysokou viditelností a certifikací ECE104.