Eduard. Řemeslné zpracování, kvalita a hrdost

Eduards Trailer Factory (ETF), obecně známá jako Eduard, je rodinná firma založená v roce 2001. Eduard se specializuje na vývoj, výrobu a montáž brzděných i nebrzděných přívěsů, jako jsou valníkové a sklápěcí přívěsy. V našem špičkově vybaveném výrobním areálu o rozloze 18 000 m2 pracuje každý den 150 zaměstnanců, kteří dávají dohromady váš Eduard.

2023, rok v číslech

dealer netwerk
326 prodejců Eduard
zajistí, že váš Eduard bude dodán rychle.
trailers
19 326 přívěsů
vyrobených a prodaných do roku 2022.
configuratie
10 000+ různých
konfigurovaných a vyrobených přívěsů.
produceren
152 zaměstnanců
každý s vlastními dovednostmi.

Co dělá Eduard?

Vyrábí dobré přívěsy; to umí víc. Naše síla spočívá v kombinaci, s níž ulevujeme našim zákazníkům již více než 20 let. Eduard nabízí nesmírně široký program, špičkové materiály, konkurenceschopnou cenu a dobrý servis. 

S více než 10 000+ možnými variantami jdeme v poskytování přívěsů na míru docela daleko. Prodejci Eduard oceňují, že s naším programem mohou obsloužit jakéhokoli zákazníka, vyhovět jakémukoli požadavku. Díky tomu je Eduard chytrá volba.

18 000 M2 ŠPIČKOVÉ VÝROBY

Výrobní linky Eduard jsou speciálně vybaveny tak, aby každý Eduard byl vyroben se stejnou péčí a pozorností, rychle a efektivně. Díky tomu můžeme váš Eduard dodat místnímu prodejci v krátkém čase.

Eduard productie

INOVACE A RŮST

Tým technických specialistů společnosti Eduard neustále inovuje. Kombinací našich znalostí a zkušeností se zpětnou vazbou od našich prodejců a koncových uživatelů můžeme rychle reagovat na nová přání a příležitosti na trhu.

Díky flexibilním výrobním linkám a našemu online konfigurátoru lze inovace realizovat rychle.

Eduard bordenmachine

Jsme Eduard

Více než 150 nadšených zaměstnanců společnosti Eduard. Každý den pracují na tom, aby dodali váš Eduard co nejrychleji a s mimořádnou přesností. Každý s vlastním nadšením, individualitou a řemeslnou zručností. Od objednávky až po závěrečnou kontrolu. Od základů až po detaily. Vše se stejnou pozorností a respektem.