Víceúčelový přepravník třínápravový brzděný

Plošinový přívěs | do 3 500 kg | brzděný | hliníkové desky, výška 30 cm 

Hledáte víceúčelový přepravník s nosností až 3 500 kg? Pak je třínápravový brzděný víceúčelový přepravník tou správnou volbou. Díky třem nápravám a šesti kolům je tento plošinový přívěs na silnici velmi spolehlivý a může převážet velmi těžké náklady. Tento typ víceúčelového přepravníku můžete použít například jako přepravník automobilů nebo strojů. Nakládku a vykládku velmi usnadňují nájezdové rampy, které jsou součástí standardní výbavy tohoto modelu. 

Díky modelu plošinového přívěsu, kde jsou kola pod ložnou plochou, můžete optimálně využít celkovou ložnou plochu. To zajišťuje také stabilní jízdní vlastnosti a příjemný jízdní komfort. 

Vyberte si příslušenství 

Chcete svůj třínápravový brzděný víceúčelový přepravník vybavit dalším příslušenstvím, jako je odnímatelný kryt v barvě podle vašeho výběru, ruční naviják, výsuvné podpěry nebo tlumiče? To vše je možné. Pomocí praktického konfigurátoru na našich webových stránkách si můžete od základu sestavit svůj vlastní víceúčelový přepravník. Tímto způsobem máte jistotu, že získáte přívěs, který bude vhodný pro všechny vaše účely. 

Spočítejte si snadno cenu vašeho sestaveného víceúčelového přepravníku, takže budete přesně vědět, na čem jste. Kromě toho se můžete kdykoli obrátit na náš zákaznický servis nebo na některého z našich renomovaných prodejců ve vašem okolí.

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

3500 kg
3500 kg
406x200 - 606x220 cm
406x200 - 606x220 cm
160+ Modellen
160+ Modellen
Personaliseer
Personalizovat

Příslušenství pro třínápravové víceúčelové přepravníky