Víceúčelový přepravník jednonápravový nebrzděný

Víceúčelový přepravník | do 750 kg | nebrzděný | hliníkové desky, výška 30 cm 

Víceúčelový přepravník je všestranným přívěsem. S tímto typem plošinového přívěsu můžete dělat cokoli. Jednoduše přeměňte svůj víceúčelový přepravník na přepravník motocyklů nebo jej použijte jako jednoduchý přívěs například pro přepravu odpadu. Ať už hledáte jakýkoli přívěs, s víceúčelovým přepravníkem Eduard jste na tom vždy dobře. 

Víceúčelový přepravník nebrzděný 

Jednonápravový nebrzděný víceúčelový přepravník je vhodný pro přepravu celkové hmotnosti až 750 kg. Myslete na stěhovací práce, likvidaci domovního a zahradního odpadu nebo přepravu motocyklu. Díky funkčnímu modelu plošinového přívěsu, kde jsou obě kola u jednonápravové verze pod ložnou plochou, můžete využívat celou plochu ložné plochy. Tento model navíc nabízí mimořádně stabilní držení na silnici a optimální mobilitu. 

Hledáte multifunkční řešení pro přepravu nákladů do 750 kg? Pak je ideální volbou jednonápravový nebrzděný víceúčelový přepravník. 

Přidejte příslušenství k víceúčelovému přepravníku 

Jednonápravový nebrzděný víceúčelový přepravník Eduard bez brzd si můžete sestavit podle svých představ. To znamená, že si můžete vybrat mezi rozměry 256 × 150 cm nebo 310 × 160 cm. Kromě toho si můžete vybrat, zda chcete přidat nástavbové desky, opěrné kolo, přední držák, ruční naviják a mnoho dalšího. Ať už plánujete používat přívěs k čemukoli, s víceúčelovým přepravníkem Eduard máte jistotu, že získáte solidní a spolehlivý model.  

 

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce