Víceúčelový přepravník jednonápravový brzděný

Víceúčelový přepravník| do 1 800 kg | brzděný | hliníkové desky + opěrné kolo a držák- 

S víceúčelovým jednonápravovým brzděným přepravníkem můžete přepravovat náklad o hmotnosti až 1 800 kg. Ideální, když pravidelně potřebujete přívěs pro různé účely. Víceúčelový přepravník můžete použít k přepravě lehkých vozidel nebo strojů, k likvidaci odpadu, k velkému stěhování nebo k přepravě motocyklu. Po několika úpravách budete mít brzy přívěs, který dělá přesně to, co má. 

Multifunkční všestranné řešení 

Velkou výhodou víceúčelového přepravníku je, že tento typ přívěsu lze použít pro mnoho různých prací. Kola jednonápravového brzděného víceúčelového přepravníku jsou umístěna pod ložnou plochou, takže můžete optimálně využít celou ložnou plochu. Kromě toho to zlepšuje držení na silnici a usnadňuje manévrování s plošinovým přívěsem. 

Všechny víceúčelové přepravníky Eduard jsou vybaveny silnými rampami. Pod ložnou plochou je prostor, kde lze rampy pohodlně uložit. Takto je budete mít vždy po ruce, když je budete potřebovat, a stejně snadno je zase uložíte. Součástí standardní výbavy jsou také úchyty pro připevnění, lanové háky a překližková podlahová deska s protiskluzovou úpravou. 

Přizpůsobte si svůj víceúčelový přepravník 

U společnosti Eduard máte možnost navrhnout si víceúčelový přepravník podle vlastních představ. To znamená, že si můžete vybrat velikost až do délky 400 cm a šířky 220 cm a přidat další příslušenství. 

V závislosti na zamýšleném použití si můžete pomocí našeho konfigurátoru snadno přizpůsobit svůj víceúčelový přepravník. Vždy na první pohled uvidíte cenu sestaveného víceúčelového přepravníku, takže budete přesně vědět, na čem jste.  

Konfigurovat vlastní přívěs Eduard

Otevřený konfigurátor

Najít prodejce Eduard ve svém okolí

Najít prodejce

Proč si vybrat Eduard

750-1800 kg
750-1800 kg
256x150 - 406x220 cm
256x150 - 406x220 cm
340+ Modellen
340+ Modellen
Personaliseer
Personalizovat

Příslušenství pro brzděné jednonápravové víceúčelové přepravníky